YÜKSELEN BURÇ GÜÇLENDİRİLMESİ

Karar vermede ve bunu emin olarak uygulamada en önemli gösterge yükselen burç ve yöneticisidir. Yükselen burçta yerleşen gezegenler de buna yardımcı olurlar. 
Olumlu gezegenler daha doğru kararları ve yaşamın zorlanmadan aktığını gösterirken, olumsuz gezegenler baskı uygulayan, sert hareketlerden dolayı hata yapabilen veya sorumlulukları ağır olan kişilerde görülür. Özellikle Jüpiter-Merkür yükselende en iyi -digbala- çalışırken, Satürn ve Rahu oldukça olumsuz etkiler getirebilir. 

tıkla " om"  sesinin anlamı 


Kader, kişinin doğumundan beri içinde oluşan şartların sonucudur.  Vedalara göre kişinin doğduğu aile karmik kayıtlarına göre seçilmektedir, bu yüzden bazı kişiler yaşama diğerlerinden daha fazla fırsatlar  sunulan ailede doğar. İşte bu kısmı karmik bir hediyedir. 

Yaşamına çok olumsuz şartlarda belki anne babasız başlayan ve çok yükselen kişiler de vardır, bu kişiler de işte yükselen burcu son derece güçlü kişilerdir. Her fırsatı olumluya çevirebilirler veya büyük riskler alabilirler. 

Yükselen burcu güçlendirmek olasıdır, Bunun için basit bir çalıma önereceğim sizlere...

Uzunca bir süre (min. 1 yıl önerilir) günde 20 dakika OM sesi üzerinde çalışırsanız yükselen burç ve zekanızın güçlendiğini göreceksiniz. Hatalarınız da azalacaktır.

Çalışmaya yabancı iseniz basit çeşitli videolardan yardım alabilirsiniz, genelde brahma muhurta denilen Güneş doğuşundan 90 dakika öncesi bu çalışma için tavsiye edilir. Bu saatte yapamıyorsanız,  zamanı seçmek size kalmış, tercih genelde sabah olmalıdır. 

Gece "Ommmm" yatarak okunmaz uykunuz gelir. Çalışma amacına ulaşmaz.
Bağdaş kurup dik posizyonda yere oturun, oturduğunuz yere bir şilte koyun o şilte sizin asanızdır unutmayın. Sonra kendi sesinizi duyacağınız kadar yükseklikte bağırmadan "Ommmm " u tekrarlayarak 20 dakika çalışın bir süre sonra bu ses sizin içinizde olacak zaten yüksek sesle söylemenize gerek kalmayacak, gözler kapalı olmalı, kimse sizi rahatsız etmemeli...


OM MUDRA

Karma ellerimizle gerçekleştirilir, bu yüzden bu çalışmada OM mudrasını uygulayıp vücudun enerji akışını düzenlemeyi unutmayalım.

Şekilde mudranın parmaklarla olan alakası gözükmektedir. 2 elinizi de aynı şekilde tutmaya özen gösterin.NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR