AY BURCU 1 KOÇ ASWINI


1  / 27

0° - 13°20' KOÇ   BURCU AŞWİNİ nakşatrasıdır.

    Karizmatik enerjin ile çevreni  etkilemen çok da zor değil.  Pratiksin, dönüp dolaştırmıyorsun ve atiksin de.  Beklemekten hoşlanmıyorsun, atalet senin lügatinde olamaz. İnsanlara çabuk güven veriyorsun. Enerjinin seviyesi yaşam koçu, vb liderliğe çok müsait. Başkalarını rahat ettirmeyi seven ruhsal yaradılışının altında ise fırtınalar esiyor, yeni projelere başlarken atak ve heyecanlısın fakat bunları geliştirmek için ayaklarını yere basmalısın ki uzun soluklu işlere liderlik edesin. Heyecanını kolay dağıtmamalısın. Liderliğinden çok kişi yararlanıyor. Nakşatra Ratnan, taşın: Kedi Gözü.  Nadi yapın; Vata, havadır.  Çok hassas olan beyin bölgeni korumalısın.

Aşvini doğumluların tedavi gücü doğuştan yükseltir , en iyi operatörlerin, doktorların çıktığı nakşatra budur.  Yöneticin KETU’dur, bu da teknolojiye, elektroniğe, yazılımlarıa,  elektrik ekipmanlara karşı özel  ilgini artırır. Erkeksen 26 -30, bayansan  23 -26 yaş arası evliliğe meyil edebilirsin. Sert etkiler az ise iş yaşamında 50 yaşına kadar hızla tırmanır sonra yaşamın daha keyifli bir hale dönüşecektir.  


NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR