YILDIZIN DÜŞÜK MÜ?
Çoğunuzun aşina olduğu "senin yıldızın düşük" cümlesi bizim doğum haritalarındaki zayıf yerleşimlere verilen halk dili tabiridir. 


Olumsuz bir Jüpiter'i köşe eve alan  Şiva çalışmalarıdır 


Özellikle JÜPİTER köşe evinizde ise her türlü şans sizinle demektir, üzüntüler elbette olabilir ama her türlü problem kolaylıkla giderilir, ola ki değil o zaman olumsuz bir Jüpiter'i köşe eve alan sadece Şiva çalışmalarıdır, uygun günde başlanan haritaya uygun Şiva çalışmaları yıldızı yükseltir. Çalışma temiz bir bedenle ve disiplinle hergün olmak şartıyla en az 1 yıl sürdürülmelidir. Sonuçların verimi yine kişinin doğum haritasıyla orantılıdır.


ૐ Om Namah Shivaya ૐ 


Şiva çalışmalarına Ay'ın dostu olduğu için pazartesi başlanır, mantranın 108 ve katları idealdir, ilk 40 gün için her gün 5 mala tavsiye edilir. Zamanlama için sabah saati en hayırlıdır, akşam ise Güneş batmadan 1 saatlik devredir. Kişi temiz bir bedenle çalışmaya başlamalıdır. Rudrakşa mala (tespih) çalışmanın etkisini hızlandırır. Süre en az bir yıl olmalıdır.  Bu çalışmanın amacı doğum haritasındaki problemli bazı noktaları açmak, düşmanlardan korunmak, haksızlığı engellemek ve genel şans içindir, çalışmadan alınacak fayda yine kişinin doğum haritasındaki yerleşimlerle orantılı olacaktır.   
NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

2017