AY BURCU 13 BAŞAK HASTA


                                                                13/ 27

  10°-  BAŞAK - 23° 20' BAŞAK  BURCU HASTA nakşatrasıdır.


HASTA Nakşatrası zarif bir yıldız menzili, benim yükselen burcumun menzili de Hasta’dadır. Ellerde yetenek ve birinci olmakla ilgilidir. Hasta’daki bir nokta veya gezegen yaşamda o gezegenin konu başlığı ne ise en ön planda olmayı seçtiğinizi bildirir. 

Tasarımcıların, sanatçıların, marangozların, şifacıların, topluma hitap eden komedyenlerin de yıldızı budur. Ay yönetiminde olan Hasta yıldızındakiler çevresine huzur ve şifa getiren kişilerdir.Hasta için en felaket getiren gezegen Satürn’dür. Özellikle 2010’da Satürn gezegeni Hasta’dan geçerken çok hastalıklar atlattım. Neyse ki Satürn bir 30 yıl daha Hasta'ya uğramayacak.

Hasta sık sık meditasyon yapmalıdır, etrafından negatif enerjiyi çabuk çeker, olumsuz insanlar Hasta gibi narin ve onları dinleyen insanları fazlaca rahatsız edebilir. 


Meditasyon ile HAYIR demeyi öğrenebilirsin.  Şarj olursun, olaylara sakince yaklaşabilir çevrenin kaosunu sadeleştirebilirsin.  Kalbinin derinliklerine inerek onu şımart mutlaka. 
 NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

2017