BHADRA YOGA


 MAHAPURUSH YOGALAR I

Herkesten farklı yetenekleri ve gücü olan insanlar vardır, işte onların haritalarında özel görünümler olan Mahapuruş yogaları bulunur. Bu yogalar her gezegene göre değişiyor, 5 tip mahapuruş yogadan Merkür ile ilgili olanı bhadra yoga ile adlandırıyoruz.

Merkür'ün yüceldiği burç olan Başak'ta olması Merkür'ün maksimum potansiyelde çalışması anlamına gelir, zeka, konuşma,  ticari yaşam, iletişim, kontratlar, arkadaşlık, dostluk göstergesi olan Merkür bu yücelmeyi haritada köşede kalmak suretiyle oluşturursa büyük bir  oluşumdur.   

Bu yoga ancak İkizler, Başak, Yay ve Balık burçlarında yükselenleri olanlar için oluşur. Bu Ay burçları da farklı bir konseptte yarar görürler. Transitlerde de oluşan bu yoga gündelik yaşamda Merkür'ün olumlu çalışacağı dönemlerdir. 
Namaste

Jyotişa Pandita 

NANDİ HimalayaJyotişa Pandita NANDİ Himalaya Paraşara Uzmanı Pandita / Jaimini śiṣya. Vastu Şastri -İç Mimar. Merkezler Brihaspati Devaguru Center- Hindistan & Rama Mantra Şastra Vedik Astroloji Akademisi  Danimarka.  İletişim "vedikastroloji@yahoo.com". Doğum haritası analizi günlerimi aldığımı için mail yöntemiyle şahsi sorularınız cevaplayamıyorum, uygunsam lütfen randevu alınız. Facebook adresim Vedik Astroloji Bülteni'nde ve burada bloğumda yazdığım bütün yazılarımın  her hakkı  5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca  saklıdır, kopyalanamaz, izinsiz dağıtılamaz.  

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR