RUHUNUZ UYUYOR MU?


 RUHSAL UYANIŞIN 10 BELİRTİSİ

1- Uyku Düzeni: Uyku saatlerinin azalması ama çok enerjik olma hali

2- Tepe çakrası açılması: Başınızın üstüne biri basıyormuş gibi hissediş, yaratıcılığın artması daha önce düşünmediğiniz şeyleri düşünme hali, kulaklarda basınç, tepe çakranızın aktive olduğunu gösterebilir

3- Duygusal çalkalanmalar: Bir anda mutsuz bir anda mutlu olma halleri belirmesi, korkulacak bir şey yok kalp çakranızın temizlenmesi anlamı taşır. Bu duyguları engelleme, bırak aksınlar ve bitsinler

4- Geçmişle yüzleşme: Geçmişle ilgili olayların önüne gelmesi ve kaybolmuşluk hissi belirmesi. Kaybolman mümkün değil bu derin bir temizlikten başka değil, sakin ve huzur ile geleni kabullen.  

5- Toksinlerden arınma aşaması:  Bedenin değişimi, beslenme alışkanlığın değişmesi, daha sağlıklı besinlerle beslenme , böylece koşulsuz sevgiyi daha kusursuz idrak edebilecek bir beden, beden sağlıklıysa ancak sağlıklı düşünebilirsin. 

6- 6.hislerin açılması: ne olacağını önceden sezme halinin artması, 6. Hislerin gelişmesi, size yaklaşan veya düşünen insanları bilme halinde artış, ruhsal rehperlerinizle tanışma hazırlığıdır bu.

7- Görüş açısı genişlemesi: Dünyayı yeni bir gözle algılama, hepimizin bir ve sevgi olduğu bilince gelme durumu. Yapabileceğinizin en iyisini deneyin, olumsuz geçen bir gün ardından kendinize yüklenmeyin. Evren için olması gereken oldu ve sen bunun parçasısın. 

8- Cesaret : Seni daraltan hertürlü olumsuzluktan özgürleşme halinin belirmesi ve bu isteğin artması. Cesur ol eskiyi bırakmak yeniye yer açmak haline izin ver.

9- Farkındalığın olgunlaşması; Algılamada genişleme. Evrenin, doğanın, nesnelerin, adeta tabelaların sana mesaj vermesine izin verme hali. Neredeyse herşey seninle konuşuyor ve mesajı doğru algılıyor halinin gelmesi.  Düşündüğün sorunun cevaplarının sana göstergeler ile etraftan akması. 

10- Senkronizasyon artışı. Doğru yoldaysan güzel olayların gelişimi için pekçok tesadüf gibi görünen  olayla karşılaşma hali; insanlarla buluşma, gelen telefonlar… Duygularına önem ver ve bu mesajlara kulak vermek. 


Ve hiçbir zaman unutma ki YALNIZ DEĞİLSİN

Sevgi ve ışıkla…

İdrakimizin bol olduğu aydınlık ve esenlik dolu günler  diliyorum.

Hepiniz Hayırlara karşı olun.


NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

2017