AY MI YÜKSELEN Mİ


AY BURCU MU ÖNEMLİ 
YÜKSELEN BURÇ MU?Okuyucularımdan gelen sorular üzerine önemli bir konuya değinmek istiyorum.  ANA burcum nedir diye sorularıza Ay burçlarını söylememe rağmen "peki ANA burcum nedir soruları?" sıklıkla sorulmakta olduğunu görüyorum. AY BURCUZihnin temsilcisi olarak kabul edilen Ay birincil öncülükte kullanılmaktadır. Vedik astrolojide ANA burç Ay BURCUMUZDUR’dır. 

Yorumlarımı değerlendirirken okuduğunuz Ay burcunuz fikirlerinizi yeşertip yeşertemediğini, korkularınızla baş edip, hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu, çevrenizden ne kadar  destek aldığınızı anlayacaksınız. Ay desteklemiyorsa yani etrafınız, insanlarınız sizi takdir etmez ise bir yere kadar ilerlersiniz.

Ay burcunu ancak bir astroloji programı veya efemeris denilen gök günlüğünden bulabilirsin.  


AY BURCUNU VE NAKŞATRANI NASIL BİLEBİLİRSİN?  

YILLARDIR BENİ TAKİP EDENLERİNİZ BİLİRLER VEDİK ASTROLOJİDE AY BURCUNUN ÖNEMİNİ VE NAKŞATRALARLA İLGİLİ ÇEŞİTLİ YAZILAR YAZDIM, 

EN ÇOK SORULAN SORU BU YÜZDEN; 

"BENİM AY BURCUM NEDİR? OLMUŞTUR

BİR ASTROLOJİ PROGRAMI İNDİREMEYEN DOSTLARIM İÇİN BU ZOR OLUYORDU. BİR ÇÖZÜM ARADIM VE KISA BİR HESAPLAMA ŞEKLİYLE BUNU SİZİN İÇİN TÜRKÇE OLSUN İSTEDİM .

AY BURCU HESAPLAYAN BU ÇALIŞMAMIZI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. HİNTLİ VE ÜLKEMİZDEN DE SEVGİLİ BİLGİSAYARCI ARKADAŞLARIMIN DESTEĞİ İLE OLUŞAN BU ÇALIŞMADA VEDİK ASTROLOJİYE GÖRE ŞU MEŞHUR AY BURCUNUZU VE NAKŞATRANIZI ARTIK HESAPLAYABİLİRSİNİZ. İNŞALLAH YÜKSELEN BURCUZU DA BU TARZ BULACAĞINIZ HESAPLAMAYI EKLERİM İLERDE..HESAPLATMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

http://ayburcunubul.co.nf/YÜKSELEN BURÇ Yükselen burcunuza göre okuduğunuz yorumlarda ise iplerin ne kadar elinizde olduğunu anlayacak, fırsatları veya zorluları sizin kendi zekanızla değiştirip değiştiremeyeceğini görebilirsiniz. 

Yükselen burcunuzu doğum saatini biliyorsanız bir astroloji programı vasıtasıyla  bulabilirsin.

Yükselen burcunuzun güçlü etki aldığı yıllarda bireysel eylemler ve hedefe kitlenmek çok büyük kapılar açar. 

Ay burcunuzun iyi etkiler aldığı yıllar, kollektif çalışmalar, satış pazarlama gibi konular, halkı ilgilendiren her konuda başarı elde edilir.

Bu yüzden Ay burcuna göre okuduğunuz yorumlar eğer çok olumlu ama yükselen burcunuza göre okuduğunuz yorumlar ters etkideyse, o yıl sunulan fırsatları kendi kendinizi bloke edenin siz olması muhtemeldir.  

Eğer tam tersiyse, yükselen burç yorumları çok olumlu ama Ay burcu yorumları sert ise  belki tırnaklarınızla kazıyarak ulaştığınız, planladığınız kurgu ne ise onu altın kutuda bile sunsanız  size yüz çevrilebilir,  desteklenmeyebilirsiniz.

Global anlamda Ay burcunuzun yıl içinde yükselene göre iyicil etkiler alması çok makbuldür. GÜNEŞ BURCU İsteyen Güneş burcunu da okuyabilir. Güneş vedik astrolojide, genel sağlığınızı, otorite figürlerini, devletle olan ilişkinizi ve egolarınızı nasıl kullandığınızı gösterir.   


Vedik astrolojide doğum gününüze göre Güneş burcunuz aşağıdaki tabloda;

KOÇ BURCU 14 NİSAN-13 MAYIS

BOĞA BURCU 14 MAYIS- 13 HAZİRAN

İKİZLER BURCU 14 HAZİRAN- 15 TEMMUZ

YENGEÇ BURCU 16 TEMMUZ- 15 AĞUSTOS

ASLAN BURCU 16 AĞUSTOS- 15 EYLÜL

BAŞAK 16 EYLÜL – 16 EKİM

TERAZİ 17 EKİM- 15 KASIM

AKREP 16 KASIM- 14 ARALIK

YAY 15 ARALIK- 13 OCAK

OĞLAK 14 OCAK- 12 ŞUBAT

KOVA 13 ŞUBAT- 13 MART

BALIK 14 MART- 13 NİSAN
NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::

śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR