RAJA YOGA 2013RAJA YOGA HANGİ DOĞUM YILINDA DOĞANLARA GÖZ KIRPIYOR?

Bu sene kader akslarının değişimi yine bazımızın fırsatlarla karşılaşması daha kolaylaşıyor.    

Aşağıdaki doğum yıllarında doğanlar  kendi haritaları nispetinde Raja Yoga etkisi alabilirler.  Raja Yoga öyle bir etkidir ki, sen çok fazla bir şey yapmasan bile toplum tarafından bir şekilde ön plana çıkartılabilir,  servete konabilir veya beklenmedik yerlerden  fırsatların önüne serildiğini görebilirsin.  Bazı kişilerde Raja yoga yıllarca ve hatta ölünceye kadar devam edebildiği gibi bazılarımızda birkaç yıl sürüp sonra bitebilir. Geçmişte ne ektiysek onu şimdi biçiyoruz unutmayalım.

Daşa ve transitlerinizi de mutlaka kontrol etmelisiniz. Raja yoga etkisi olumsuz bir gezegen daşası içindeyseniz nötürlenebilir  veya bozulabilir de. Doğum haritanızın potansiyeli yoksa Raja Yoga hafif hissedilecektir. 


Aralık 1919 - Temmuz 1921
Temmuz 1938 - Şubat 1940
Mart 1957 – Eylül 1958
Mart 1977 - Eylül 1975
Mayıs 1994 - Aralık 1995

Bu doğum yıllarında doğanlar kader akslarının değişimden dolayı Temmuz 2014’e kadar doğal Raja Yoga transiti etkisi alıyorlar. 

Gelen fırsatları daha dikkate almalı ve küçümsememeliler.  Çünkü kapı kapıyı açar. 

Bu tarihlerden birinde doğmadıysanız Raja Yoganız oluşmayacak mı?

Bunu ancak doğum haritalarınızdan özel teknikler kullanarak görebiliriz. Yine Raja Yoga etkisi alabiliyor olabilirsiniz.  Herbirimizin doğum verisi ayrıdır ve Raja yoga etkisi doğum haritalarından başka bir sürü teknikle de özel olarak hesaplanabilir.  


NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::

śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR