EVLİLİK MUTLULUGU


ŞAKTİ ENERJİSİ ÇOK ÖNEMLİ

Vaişnava kültüründe bahsedilen evrensen sevgi skalasında En Yüce Sevgiliye Rabba adanmış en yakın kişilik "Lalita" Gopidir , en yüce bilgiyi anlatan Lilalarda (Tanrının oyunları) baş roldedir , en kutsal 8 kişilikten en üst düzeyde olanıdır , ŞAKTİ (yaratım) enerjisinin başlangıcıdır, ruhsal kişiliği her daim 27 yaşındadır, çok sevecen ve sıcakkanlıdır, parlak altın sarısı bir tene sahiptir. Çok güzeldir.
"La" harfi, vedik astrolojide Koç burcununun 10:00-13:20 derecelerinde kalan Aşvini nakşatrasına düşer,  Arudha lagna (AL), hayırlı ışıklı bir AY veya  Şadbala gezegen bu derecelerde veya uğurlu evlerdeki Koç/Yay burcununun içine düşüyorsa LALiTA İSMİ sonsuz uğur getirir. 

Bu isim evlilik, mutluluk ve aile huzurunu oluşturma gücüne sahiptir. Lalita, çok güçlü bir gopidir, onun sözü çok geçerlidir, Radha ve Krişna’ya her istediğini yaptırabilir. Yaratım , şakti enerjisi sonsuzdur.  Herzaman mutluluk için yansıma yapar, gücünü bu amaçla kullanır. 

Bu isim üzerine en az günde 10 dakika düzenli olarak sessizlik meditasyonu yapmak da çok hayırlıdır.
  Yüce Guru Srila Rupa Gosvami tarafından övgüler içeren , Lalita için yazılmış bir sevgi beyiti;  Sri Lalita-astakam

"radha-mukunda-pada-sambhava-gharma-bindu 
nirmanchanopakarani-krta-deha-laksam 
uttunga-sauhrda-visesa-vasat pragalbham 
devim gunaih sulalitam lalitam namami " 


NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::

śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR