AY BURCU 17 AKREP ANURADHA

17/27

  03°20' AKREP - 16° 40' AKREP BURCU ANURADHA  nakşatrasıdır.Zihnimizin enerjisi bugün hayli kıvrak ve atik, planlarımızın doğrusunu ve eğrisini detaylı düşünmek için hazırlanıyoruz . Hızlı hareketli  uydu Ay, şu an simgesi bir lotus çiçeği olan ANURADHA nakşatrasında yol alıyor. 26 saat boyunca buradan Güneş sistemine aşağıya doğru bakacağız. Nakşatralar sabit yıldızlar bölgesinde kaldığı için aşağıda daha minyatür bir kosmos olan Güneş sistemi yer alıyor. Plüton-Neptün-Uranüs bile şu an çok küçük görünüyor. Çok uzak bir bölge burası ve yeryüzündeki bizler için çok önemli bilgiler taşıyor. Bilge Rişiler sabit yıldızlar bölgesinde keşifte oldukları dönemde pek çok bilinmeyen bilgiyi yeryüzüne getirdiler. Karmaşık uzay matematiği yeryüzüne indirildiğinde Satürn ötesini bildikleri halde insan ruhu için bu dış gezegenlerin matematiğini kullanmadılar. Sistem Satürn ve öncesinde zaten mükemmel işlemektedir.

Anuradha Akrep burcunun 3 :20 derecesinde başlar. Her nakşatra gibi uzunluğu 13 derece 20 dakikadır. Bu da ortalama 21 saate denk gelir. 

Akrep takım yıldızlarının gövdesinde yer alan üç önemli yıldızdan olan Anuradha, Latince ismiyle İsidis, insanlık realitesinin birliği, ortak işlere atılan imzalar, büyük organizasyonlarla ilgili enerjilerin aktifleşmesine neden olur. Şu an Anuradha'da Ay haricinde başka bir kader düğümü veya gezegeni bulunmuyor, Ay'ın 21 saatlik yolculuğu yeterli olmayabilir ,  bu yüzden de birlik bilinci yeryüzünde biraz sarsılmış durumda görünüyor. 

Anuradha'danın kapıları açıldığında gücümüzü arkadaşlarımızdan ve ortaklarımızdan alırız. Arkadaşlık, antlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili yapıcı enerjilerini taşıyan Mitra da bu yıldızda görevlidir. Gün konuşmak, sözleşmek, mistik konulardan bahsetmek, ölümsüzlüğü ve bilinmeyeni konuşmak için harika fırsatlar verebilir. Cesaret artar, utangaçlık yok olur. 

Ortak yaptığımız her işte denge kurmak kolaydır bugün.  Evden uzaklaşma, yolculuk  isteği artar, tutku için her yere gidilebilir, hareketlilik teması hayli baskınlaşır. Ay Akrep'te dışarıya ve arkadaşlarımıza hayli yönelikken, annemizi ve evimizi ihmal de edebiliriz.   
 
NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::

śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

2017