ANNEM GERİ DÖNANNENİN DURUMU İÇİN KIZIN HARİTASI GÖSTERGEÇ 


Vedikçi öğrencilerime örnek olsun, kısa bir teknik analiz paylaşıyorum 

Beden korunması en önemli en değerli hazinemiz. 2 akraba teyzemiz günlerdir yoğun bakımda yatmaktalar biri 66 biri 80'lerinde. Bu dolunay sert geldi bazısına zira Güneş derecesi tam sinirli aralıkta kaldı. 1 derece Moola Güneş'ten ne beklersin? 66 yaşındaki teyzemize hayli üzgünüm. İnsan tanıyınca da konduramıyor hastane odalarını ve yoğun bakımı hele. Henüz eli ayağı tutuyor ve diğer teyze ise alzeimer fena durumu artık evde bile hoş değil, yemiyor içmiyor. Vücut bu şekilde iflas ediyor yavaş yavaş.


 Bedendeki alışkanlıklar çok zor siliniyor. Ama yok mu şeker alışkanlığı ahhh.. Beyin ana damardaki pıhtı için kan sulandırıcı verdiler bu sefer de damarlar dayanmadı  kanama yaptı. Beyin kanaması geçirdi ve şu an beyin işlevininin yarısını kaybetti, makinaya bağlı solunum cihazıyla yaşamda tutuyorlar. Çok tonton bir zat 66 yaşındaki teyzem, sürekli namazında duasında, defalarca haccına gitmiş, Nurla bütünleşmiş 2 lafından biri Muhammed'tir. Sahte demez! içinde yaşar onu anlatırken, gel gör ki günde 10 bardak 2 şekerli çayı bırakamadı. Gün aşırı börek açar. Etrafını sürekli besler, doyurur.

Kendisinin haritasını bilmiyoruz. Annesiyle ailesi savaş zamanı göçmüş Kosova'dan, kızının haritasından görebiliyoruz durumu. 4. ev annedir ve yönetici lordu Merkür Koç burcunda Jüpiter Ketu ve Yücelmiş Güneş ile birlikte . Çok hareketlidir anne (Güneş Koç'ta), dindar ve inançlı (Jüpiter-Ketu) ve iletişimi çok sever bir kişidir (Merkür), komşusu bol, geleni gideni yatılı tiplerdir. Yüksünmez her geleni günlerce konuk eder.


 Koç burcu tarzı özellikler taşır gerçekten de hiç korkusu yoktur, atılgandır gerçekten de bu teyzem. Üşenmez ona buna koşar, düğünlere gider, dua gruplarıyla günler geceler hazırlar, kendini ruhsal işlere adadı son 15 yıldır gideceğim rabbime diye tutturmuştu bir de. E Jüpiter-ketu kişisi bu alemden ziyade görünmeyeni arıyor Aşkı istiyor buraları pek sevmiyor bu kişiler. Ahiretten çok bahseder. Haritadaki Koç'taki gezegen birikimi baş bölgesindeki sorunları işaret ediyor. Pıhtı aslında kola bacağa, başka yerlere de atabilirmiş lakin bu gitmiş başa ana atar damarı tıkamış , al başına KOÇ kaderini işte.  Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar,  bizlere  kaldı dua etmek. Rabbim inşallah pıhtıyı oradan itiversin. Dualarımız hep onunla. 

Kızının daşası olay anında Satürn -Mars- Satürn . Görünen köy bu yalan dünyaya kılavuz ister mi? 

NAMASTE  


:::   Jaimini / Parashara Jyotiṣa śiṣya  :::   Vedik Designer   :::   Vastu  śastri  İç Mimar   :::

śiṣya in PJC Devaguru Center India ,  Rama Regional Academy of Vedic Denmark5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yazılarımın her hakkı saklıdır,  kopyalanamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR