Kayıtlar

Haziran 15, 2015 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

YENİAY İKİZLER 16 HAZİRAN 2015

Resim
ÇİFTE ŞANS : PEŞPEŞE  2 YENİAY İKİZLER'DE OLUŞUYOR  


MESAJ: İÇİNDEKİ, ÇOCUĞA SESLENMEYİ DENE BİR, O ZAMAN SEVGİ VE AŞK SENİ SEÇER, ÇÜNKÜ KORKU YOK O ALANDA 


YARIN İKİZLER BURCUNDA YENİAYA GİDİYORUZ .  NİHAYET BU YENİAY OLUMSUZ GEZEGENLERDEN EN AZ 2SİNDEN ETKİ ALTINDA KALMAYACAK. SON YENİAY (18 MAYIS) TAM İSTEDİĞİMİZ ETKİDE OLMADIYDI.
AMA ASIL İLGİNÇ OLANI ONDAN SONRAKİ YENİAYIN VEDİĞE GÖRE TEKRAR İKİZLER BURCUNDA  OLACAĞI ! 
YANİ PEŞPEŞE 2 TANE İKİZLER YENİAYI BİZİ BEKLER:
İLK YENİAY YARIN 16 HAZİRAN 2015’TE GÜNEŞ AY -1 DERECEDEİKİNCİ İKİZLER YENİAYI 16 TEMMUZ’DA GÜNEŞ AY -29 DERECEDE

Güneş bugün (15 Haziran 2015) İkizler burcuna yeni girdi. Yarın yeniaya doğru giden Ay bugün hala Güneş’in gerisinde. İkizler burcunda bu 2 ay boyunca hayli yoğunlaşma etkisi yaşayacağız. 

Durumları düşünürken yogalarla ifade ederiz, bu ay nasıl acaba?

 Olumlu yogalar güçlülük kazandırır. Yoga gezegenlerin bir arada oluşturdukları dostluk veya düşmanlığı ifade eder. Nasıl sevmediğimiz kişilerle kavga edebili…

ZAYIFLIKLARIMIZ

Resim
GÜZEL BİR HAFTA DİLEYEREK SÖZLERİME BAŞLARKEN RUHEN VE BEDENEN ARINACAĞIMIZ KUTSAL BİR YENİAYA DA BU HAFTA GİRİYORUZ.

Kaderi sıkıntıları aşmak adına oruç tutmanızı öneren tek vedikçi ben miyim bilmiyorum ama yazılarımda sıklıkla bunun faydasından bahsediyorum. Vedik literatürde çeşitli oruçlar var. Bunlardan en fazla Upapada (evlilik ve aşk sorunları için) - Ekadasi orucu (Mars kızgınlık-öfke-dayağa maruz kalma sorunları için) ve Bereket orucu (Ay-Güneş birleşimi olanlar için) önermekteyim. Vedalara göre oruç zayıflıklarımızı yok eder ve bu da dünyasal başarı yanında ruhsal yükseliş verir. Örneğin aşağıdaki harita sahibine bir bakalım.

Bu haritada bir sürü sıkıntılı yoga bulunuyor. Hangisinden başlamalı? Aşktan başlayalım.

ŞOK YOGASI -VENÜS-RAHU BİRLEŞİMİ: Bu birleşim (Oğlak) Makara burcunda oluşuyor (terimlerle konuşmaktayım bunu sizi zorlamak için değil şifa için yapmaktayım, şifa isteyenler  lütfen not alsın. Sanskrit terimlerle konuşmak örneğin Makara demek , Oğlak burcunun çok malef…