YENİAY BALIK BURCUNDA

YENİAY BALIK BURCUNDA "MUCİZE DOKUNUŞ" İLE HAREKETE GEÇEBİLİRSİN.


Yeniaya geldik. Balık burcu uğurlu ismi MEENA ! yeniay 23 derecede ve bunun sayesinde vizyonumuzu yenilemeye başlıyoruz. 
Büyük bir başlangıç yapmak için eskiyi bırakmak gerekir bu ay da bir arınma yeniayı olacak. Balık burcu içinde yaşar pek çok duygusunu. Bu yaşadıkları ile kendini arındırabilme gücüne sahiptir. Bu önümüzdeki ayda bıkkınlıkları atmak, yenilgileri geride bırakmak, kedersizlikleri unutmak için hoş etkileşimler mevcut olacak. Unutmak bazen iyidir. Yenilenmek için gerekir zira. Eski bütün yükler bizi yavaşlatır. Bu ay kendimizin olumsuz düşüncelerini, “olmuyor, yapamıyorum, bırakılıyorum, sevilmiyorum, hep terke ediliyorum, başaramıyorum…” gibi kalıplarımızı sıfırlayabiir ve silebiliriz. . Eski başarısızlıkları bir kenara koymalısın, o olan her şey sonunda artık sen yeni bir sen oldun ve bu deneyimlere teşekkür edebilirsin, herkesin tabiatı aynı değil, kaderi aynı hiç değil. Her deneyim bizi bir adım daha yukarı taşır. Venüs Balık burcunda şu an yücelimde, güzel etki vermekte ve yarınki ( 7 Nisan 2016) yeniaya ferahlatıcı duygular ekliyor. İnsan sevilmek ve sevmek üzere dizayn edilmiş bir varlıktır. Bu ay sevmeye odaklanmalıyız. Çocukken ilkbahar kadar masum ve tazeyiz sonra diğer mevsimler devreye giriyor, insan ilişkilerinde kuruyor, soluyor ve 30’unda bile içi yaşlanabiliyor. 
Bunlar yaşam okulunun sınavlarıdır. Yine de kırgınlıklar olsa bile sevmekten vazgeçmeyiz biz. Hep bir ümit vardır, bu da kodlarımızda otomatik olarak zaten vardır. Çünkü evrensel yaratılışta bir tarafımızda muhakkak bir Venüs etkisi bize yansır. Venüs’ün görevi sevgi, aşk ve sevinç yaymaktır. Venüs Balık burcunda olduğu ayda tabiat tarafından yayılan sevme dürtüsü yoğundur. Bu ay işte o ayın içideyiz ve yeniayın da bu Venüs ile olgunlaşması yanı sıra, yeniayın Revati nakşatrasında oluşması ve bu yeniay sert gezegenlerden tesir almıyor olması sayesinde; yenilenmek, kırılmışlıklarını onarmak, kızgınlıkları unutmak, onun falancası şöyle şunun filancası böyle gibi seni aşağı çeken negatif enerjilerden uzaklaşma enerjisi bize bir mucize dokunuşu yapabilir. Mucizeler her zaman bir piyango biletine bağlı olmaz. Biriyle tanışmak, bir iş bağlamak için giyinmeli, kendine bakım yapmalı ve bir topluluk içinde olacak hayat enerjin de farklar yaratacak mucizelerdir. Bu dokunuş seni harekete geçirir. Yaratacak olan ve oluşturacak olan senin kendine olan inancında tam olmandır. O halde bu ay, yaşamınızda bu harika yenilenme motivasyonuyla kendinize bir fark yaratmanızı diliyorum.  

JYOTİŞİ  NANDİ  HİMALAYA

NANDİ Himalaya Jyotişi. Jaimini & Parashara śiṣya. İç Mimar
 İletişim e-mail     vedikastroloji@yahoo.com. Facebook adresim Vedik Astroloji Bülteni'nde ve burada bloğumda yazdığım bütün yazılarımın  her hakkı  5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca  saklıdır, kopyalanamaz, izinsiz dağıtılamaz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

DAŞALAR