VENÜS BALIK BURCU

ŞIKIRTILI BİR VENÜS’LE SRAVANALI BİR OĞLAK YENİAYI…

BİRİNCİ HAVADİS; YENİAY OĞLAKTA OLDU BU ALAN -SRAVANA YILDIZ BÖLGESİNDE NAKŞATRA ILIMLI; ANLAMI : DİNL EMEKTİR, VE  TEKRAR DİNLEMEKTİR. TAM ANLAYANA KADAR KULAK VERMEK GEREKİR. GÜZEL KONUŞANLAR, HİTABETİ GÜÇLÜ OLANLAR BU AY TANE TANE KONUŞMALILAR Kİ HERKES DİNLESİN VE ANLASIN.

İKİNCİ HAVADİS; 5 AY VENÜS BALIK’TA OLACAK; STRES AZALTICIDIR- AŞKA KAPTIRICIDIR .Oğlak burcumuzdaki yeniay hepimizin hayrina olsun, 15 Ocak-14 Şubat arası doğumlulara ayrıca extra başarılar dilerim. Hazır Venüs de gökyüzünde yücelmişken temamız sevgi.

 İKİNCİ HAVADİSTEN GİRİYORUM HABERE: Ayy ülkemin aşk peşinde koşan her zaman aşktan yana olan insanı, sana güzel bir haberim olacak. Aşktan sorumlu bizi everen, aramızı bulan, yeri geldi mi ayırıveren Venüs teyze var ya o işte Balık burcuna dün yatıya gelmiş, bi de elinde koca bir bavul aylar boyunca burada kalacak.  Venüs Balık burcunda, çok bi yüksek duyguları olur, aşkta ekabirdir, öyle herkesleri de beğenmez, kendini bir sever, bir över sorma, seni beni kolay da evermez ama sonunda bulacağı kısmet de beyaz atlısı veya - rüyalarının kadını misali…   Venüs, Balık burcunda çok uzun kalacak, e bu sefer de bulamıyorsan birini sorun sende canısı. Venüs Balık burcunda ileri geri hareketler yapacağı için, duygularda gelgiti bol olur ve  31 Mayıs’a kadar hop oturup hop kaldırır. Şani yazılarından ben de sıkıldığım için azıcık farklı bir giriş yapayım dedim size.  Venüs güzel yerden geçince  en az 5 ay bu Şani (Satürn) sıkıntılarını tolere ederiz nasılsa.   
Venüs Balık burcundan geçtiği sürece ;31 Mayıs’a kadar  bize ne verebilir? 3 burç var aşkta nanemolla. 9 burç ise gayet iyi etki alıyor.
Venüs sadece aşk demek değildir, konfor, mutluluk, lüks yaşamı simgeleyen her eşya, güzel kıyafetler ve pırlanta tarafından simgelenir. Güzel yorumlar yazdıklarım özellikle malavya yoga oluşan Balık-Başak-İkizler- Yay burcu için lüks eşyaları hatta pırlantayı daha çok simgeler. 
Ve tabi vedik astrolojii yorumlarımı Ay burcuna göre okuyorsun. Yükselen burcu Venüs konusu için pek tavsiye etmiyorum AY BURCUNA GÖRE OKURSAN DAHA DOĞRU. Ev araba alacaksan yükselene göre okuyabilirsin  ama aşk meşk için AY burcunu öğren.
Senin için Ay burcu hesaplatıcısı sayfası yaptım buradan öğrenebilirsin.
BATI ASTROLOJİSİNE GÖRE KENDİ HARİTANIZI TARİF ETMENİZE GEREK YOK ÇÜNKÜ YORUMLARIM SADECE VEDİK ASTROLOJİDİR. TAVSİYEM BENİM OKUYUM OLACAKSANIZ SADECE VEDİK ASTROLOJİYE DEVAM ETMELİSİN YOKSA KAFANIZ KARIŞIYOR. . 

 BURÇLARIN VENÜSLE İLGİLİ DURUMLARINA BAKALIM

KOÇ: Aşk, tutku ve efsanevi bir yolculuk için güzel etkide.  Eşler arasında fantezi dünyasını çoşturur. Seni üzenlere kolaylıkla hayır diyebildiğin güzel bir dönem.  

BOĞA: Arkadaşlıkların aşka dönüşmesi için güzel zemin oluşturur.  Arkadaşlıkları bozanları da redetmelisin, gruplarda aktifsin, birlik oluşturmak için güçlüsün.  

İKİZLER: Venüs duygusal anlamda güzel bir etki vermeyebilir, bu dönemde sen de işinde  en iyi olabilir, işine eğlence katabilirsin.   

YENGEÇ: Ruh eşini bulmak çok mümkün, gerçekten kolay değildir bu eşleşme ama Şani’de aşk evinden çıktı ya ohhhh çok şükür. Aşkta kazanan sensin.   Venüs yüceldi, Şani aşk evinden yani kısıtlayan yerden  çıktı gitti, bu sefer iddialı olabilirsin.  

ASLAN:  Gönül bu beklemediğin, imkansız hatta!  birine konuverir, ama işte bazı sıkıntılar olabilir, evli midir, bekar mıdır? Veya sen ? gönül bu işte karar senin.

BAŞAK: Ciddi bir nokta koymak istiyorsun ama bu ancak Venüs Boğa burcundayken olabilir, şu an ipler senin elinde olmayabilir bunun sebebi de Jüpiter , tepende olduğu için ben haklıyım, bence şöyle bence böyle gibi tavırlar! benim dediğim olsun..lar. Bunlar karşı tarafı bayıyordur. 

TERAZİ: Karşı tarafı çok düşünüp bugüne kadar hep  verdiysen, aşk durumların şu sıralar karışabilir. Bekletilen, azarlanan, taktir görmeyen veya horlanan durumlara kendini düşürme. Sevmenin de bir şekli var bunu karşı tarafa izah etmelisin.

AKREP: Yelken açtı gönül, durmaz yerinde… Aşkta talihlisin  bu döneminde, kısmetin de çok olur. Çünkü yöneticin Mars da Venüs’le birlikte. Sana çekicilik, hoşluk verir, karizman yüksek olacaktır. 

YAY:  Bir mutluluk hali getirir ama transit Şani (Satürn) daha çok yeni geçen hafta senin üstüne geldi şimdi. Yine de Şani’nin dalgınlıklarını, durgunluğunu nötürler diyorum. 

OĞLAK: Venüs , bol hareket, sosyalleşme verecektir. Oturduğun yerde değil hareket ettiğin yerde aradığın kısmetine ulaşabilirsin. 

KOVA: maddiyatla ilgili her konuyu, servetin artacağını, ailenin mutluluğunu destekleyici görünüyor. 

BALIK:  Evlilik, birliktelik kararını çoğaltır. Bir işler yapmak, ortaklık kurmak ve bundan mutlu olunur. 

Gelelim  en sevdiğim bölüme; BİRİNCİ HAVADİSE GERİ DÖNEYİM: TEKNİK DETAYLAR: Yeniay 28 Ocak’ta Oğlak burcunun 14. derecesinde oluştu. Sravana Nakşatrasını gösteren bu derece burcun ortasında yer alıyor. Sravana, yumuşak etkilere sahip, uyumlu bir nakşatradır. Dinlemek ve anlamakla ilgilidir. Bu ay dinleyerek anladığımız her konuda 1 yıl boyunca çok başarılı olacağız anlamına geliyor. Kendi isteklerimiz olabilir, kendi doğrularımız da tabi muhakkak var ama bunları uygulamak direkt bizi haklı çıkarmayabiliyor, özellikle bu yeniay dinlememiz gerek bir sürü insanın olduğunu işaret ediyor. Bu kişiler bu yıl bizim önümüzü açacak kişiler olacaklar. Bu ay konuşulanları dinlersen ve sonucunu güzel değerlendirebilirsen önün açılacaktır. Bu yüzden güzel konuşmacıların bol bol sohpetler yapmaları, konuları tane tane anlatmaları herkesin dinleme yani Sravana Nakşatrasının OLUMLU etkisini çoğaltır.

Yeniay hiçbir malefikten görünüm almıyor, bilakis en büyük iyicil Jüpiter’den destek göreceğiz. Olayların gidişatı bu ay pozitif sayılabilir. Ama hemen gevşemeyin bu ay iyicene ama  Şubatta rüzgarlar sert esecek, 2 tutulma bize yaklaşıyor. Gelecek ay bu iyimser hava oluşmayacaktır. Bu ay genel olarak daha ılımlı. Transit Jüpiter’den ılımlı  destek alıyoruz , bu OĞLAK*Sravana yeniayında; ipler Toprak burçlarının elindedir.  Başak-Oğlak-Boğa için hayırlı bir yeniaydır.  Yeniay Kova ve İkizler için zorlayıcı , yük bindirici  görünüyor. Diğer burçlar orta karar etkideler.  

Venüs'ün asaleti üzerinizde olsun diyorum, sevgilerimle.


#nandihimalaya #vedikastroloji #jyotish #jyotisapandita #venüs #balıkburcu #venüsyücelim #evleniyorum #çıkmateklifi #barışmak #mesajattımsana #aşkımsın #aşkyeniden #seviyorum #yeniay #oğlakburcu #oğlakyeniay #sravana #nakşatra #olumlama #pozitif #burçlar #tutulma


Sevgilerimle 

Namaste


Jyotişa Pandita

NANDİ Himalaya

Vedik-Hint Astrolojisiyle tanışma serüvenim 1996'da Hindistan'da küçük bir köyde başlamıştı. Akıl-Ruh-Beden üçlemesini mükemmelen birleştiren bu kadim astrolojiye olan ilgim yıllar içinde derinleşti. Son beş yıldır Danimarka'da Üstad Jaimini İleri düzey eğitimlerime devam ediyorum. Ayrıca 2016 yazında Üstad Paraşara ekolünde İngilizce olarak yazdığım 120 sayfalık  bitirme tezimi tamamlayarak, Yeni Delhi Devaguru Akademisi tarafından "Jyotişa Pandita" seviyesi ile onurlandırıldım. Jyotişa Işık astrolojisi demektir. Menşei Hindistan'dır. Vedik Astroloji olarak da adlandırılır. "Pandita" seviyesi Hindistan’da belirli bir düzeye gelmiş yetkin astrologlara Gurusu tarafından verilen ünvandır. Bu bilgilerim eşliğimde temel ve ileri astroloji eğitimlerime katılabilir, kendinizi keşfetmek için danışmanlık isteyebilirsiniz. KÜNYE özgeçmiş...

Bu blogdaki popüler yayınlar

AY BURCUNU NAKŞATRANI BULMAK

ŞANSLI MISIN?

2017