Kayıtlar

Şubat 1, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

MADONNA

Resim
Bir Nakşatra Çalışması MADONNA İÇİN SAHNE DÜNYASINA İLGİ- ÜNLENMEK VENÜS

Ay burcu Aslan ve Venüs yönetimindeki Poorvaphalguni nakşatrasında doğan MADONNA.Madonna , Yükselen burcu Lagna- Aslan Doğduğu gün 16 Ağustos , vedik astrolojide Güneş Yengeç burcunda Ay burcu- Aslan, 1ci ev şöhret bölgesi   Nakşatrası Poorva Phalguni- Venüs yönetiminde İsmi, annesiyle aynı ismi takmışlar başka isimleri de var "Madonna Louise Veronica Ciccone", ama o Madonna'yı kullanarak çok akıllık etti.  Çünkü Merkür yükselende kendisine ne iyi geliyor ne gelmiyor akıl edebilecek bir kapasite verir. Madonna derken ilk hece "Ma" harfi vedik nakşatra skalasında Aslan burcuna yükselen burç- lagnaya denk gelmesi ve üstüne de Ay burada olması bu isimle büyük şöhret verir.  

Madonna Natal Chart / Doğum Bilgileri ve Pancanga

Date:          August 16, 1958
Time:          7:05:00
Time Zone:     5:00:00 (West of GMT)
Place:         83 W 54' 14", 43 N 36' 23"
               Bay City, Florid…

UTTARA BHADRAPADA NAKŞATRASI

Resim
VEDİK ASTROLOJİDE ZİHİN OKUMA VARDIR,  VEDİK ASTROLOJİDE HİSSİ VUKU İLE SONUCA DA GİDİLMEZ. TEKNİKLERİ UZUN YILLAR BOYUNCA YÜZLERCE İLGİLİSİ TARAFINDAN TEST EDİLEREK SONUÇLARI GÖRÜLMÜŞTÜR.Vedik astrolojide zihin okuma AY BURCU ile yapılır. Her Ay burcunun içindeki değişik frekanslara sahip alanlar var; bunlara NAKŞATRA DİYORUZ. Nakşatra bizim düşündüğümüz konular üzerinde baskındır. Niye bir kişi çok hızlı düşünürken diğer kişi yavaş düşünebiliyor? Neden herkesin zevkleri birbiriyle örtüşmüyor. 

Bu konularda uzman olan bir kişi kişinin nakşatrasını, nakşatra yöneticisi ve ev yerleşimlerine bakarak kişinin zihninden neler geçiyor harita üstünden okuyabilir. Hatta yaşamı boyunca nelere merak saracağını, hangi dönemlerde neleri arzulayacağını söyleyebilir. 20 yaşında başka bir şey arzuluyoruz da 40'da bu geçmiştekinin zıddı olabiliyor? Niye böyle oluyor? 

Baklava sevenler arasında bile sütlü nuriye seveni ayrı, havuç dilimi meraklısı farklı... Neden göz görmeden de bazı şeyleri çok ist…